İKİNCİDEMİR

Güven, kalite, dayanıklılık, kısa sürede teslim ve ürün garantisiyle İKİNCİDEMİR 1971 yılından beri sanayi sektörüne hizmet etmeye kararlılıkla devam etmektedir. Tüketiciyi koruma yasasına ilk imza atan firmalar arasında gelmektedir. Günümüz piyasa koşulları içinde yatırımlarına devam eden firmamız, ürün çeşitliliğini geliştirmektedir.
Reflex Seviye Göstergesiyle imalata başlamış Manyetik Seviye Göstergeleri,Seviye Şalteri,Basınç Kırıcı,Seviye Elektrodu,Flatör ve çok çeşitli yedek malzemelerin üretimi ile müşterilerimize hizmet etmektedir.
Ürün bazında TSE ve TSEK belgelerine ek olarak TUV Almanya onaylı ISO 9001-2000 sertifikası çerçevesinde üretime devam etmektedir. 
Üretim hacmini teknoloji ile birleştirmeyi amaç edinen İKİNCİDEMİR firması, yeni ürünü olan KAZAN TAĞDİYE CİHAZI ile sektöründe sağlam adımlarla ilerleyecektir.

 

İKİNCİDEMİR Olarak Kalite Politikamız

 

1.Hedefimiz: Uğraş verdiğimiz her alanda müşterimizin vazgeçilmezi olmak.

2.Prensibimiz: Doğruluk, Samimiyet, Sürat

3.Görevimiz: Çevrecilik, Verimlilik, Müşteri odaklılık, Sürekli iyileştirme

4.Sonuç olarak İKİNCİDEMİR, prensibinden ve kalitesinden ödün vermeden hedeflemiş olduğu istikamette paydaşlarının memnuniyetini de gözeterek sürekli iyileşme çerçevesinde ilerleyecektir.